Arthur Vermeeren
fot. atleticodemadrid.com

​​Arthur Vermeeren przechodzi dość skomplikowaną adaptację w Atletico Madryt. Pomimo to drużyna ze stolicy Hiszpanii podjęła ważną decyzję dotyczącą przyszłości utalentowanego pomocnika.

Chcąc wzmocnić środek pomocy, Atletico Madryt zdecydowało się na Arthura Vermeerena z Royal Antwerp, który pokazał już swoje umiejętności w rozgrywkach Ligi Mistrzów, gdzie belgijski klub rywalizował z FC Barceloną, Szachtarem Donieck i FC Porto.

Tymczasem pomocnik otrzymywał niewiele szans, odkąd dołączył do drużyny z Cívitas Metropolitano podczas zimowego okienka transferowego. Obecna sytuacja sprawiła, że w ostatnich tygodniach pojawiły się spekulacje na temat dalszych losów Belga oraz jego możliwego wypożyczenia.

– Arthur Vermeeren zaadaptował się z pokorą i szacunkiem do swoich kolegów z drużyny. Nie mam wątpliwości, że będzie w stanie nam pomóc, jeśli będziemy mogli mu towarzyszyć i dać mu pewność siebie potrzebną do zachowania ciągłości. Czas, cierpliwość. Wiedzcie, że mamy dobrego piłkarza i że będziemy go potrzebować – powiedział trener Diego Simeone o Belgu.

Według gazety AS, Atletico Madryt zamierza w pełni polegać na Vermeerenie w sezonie 2024-25.

Źródło: www.as.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments