Joao Felix
fot. atleticodemadrid.com

FC Barcelona kontynuuje prace nad pomysłem zatrzymania w klubie Joao Félixa wypożyczonego z Atletico Madryt.

Spekuluje się, że Barcelona spróbuje po raz kolejny wypożyczyć Portugalczyka z opcją wykupu za kwotę znacznie niższą niż 80 milionów euro, której obecnie domaga się Atletico Madryt.

Kilka tygodni temu prezes Barcelony, ​​Joan Laporta dał jasno do zrozumienia, że ​​katalońska drużyna rozważa zatrzymanie Joao Félixa i Joao Cancelo, czyli piłkarzy wypożyczonych odpowiednio z Atletico Madryt i Manchesteru City.

W przypadku napastnika, Katalończycy zamierzają wykorzystać fakt, że piłkarz nie chce w żaden sposób wracać na Wanda Metropolitano i w ten sposób osiągnąć korzystne porozumienie. Na dzień dzisiejszy Katalończyków nie stać na wydanie 80 milionów euro, których żąda Atletico, dlatego obmyślili już nowy plan pozyskania go po znacznie niższych kosztach.

Sport twierdzi, że nowa strategia polega na złożeniu zapytania o kolejne wypożyczenie, które obejmować będzie niedrogą opcję zakupu. Gazeta twierdzi, że obecni mistrzowie Hiszpanii są przekonani, że ostatecznie zapłacą o połowę mniej i wszyscy będą musieli być zadowoleni.

Źródło: www.sport.es

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments