João Félix
fot. atleticodemadrid.com

Benfica skontaktowała się z Atletico Madryt, aby wyrazić zainteresowanie podpisaniem kontraktu z Joao Felixem. Portugalski klub chce przejąć 50 procent praw zawodnika, którego wytransferowano swego czasu za 127 milionów euro i któremu zawsze wyciągali pomocną dłoń.

30 czerwca wygasła umowa wypożyczenia łącząca FC Barcelonę z Joao Félixem. Choć nie jest wykluczone, że Katalończycy będą starali się pozyskać zawodnika w ciągu najbliższych tygodni, na ten moment Portugalczyk po raz kolejny jest jednym z zawodników pierwszego składu Atlético Madryt.

W zasadzie pobyt Portugalczyka w drużynie Colchonero powinien być tymczasowy, gdyż trener Diego Simeone nie chce współpracować z piłkarzem, który już wielokrotnie dał do zrozumienia, że ​​chce opuścić stolicę Hiszpanii.

Według Correio da Manhã, klub z Lizbony nawiązał już pierwsze kontakty z Atletico. Ich celem jest zdobycie 50 procent praw do napastnika, aby nie musieć wydawać dużej kwoty transferowej. Choć nie są podane szczegóły na temat liczb, gazeta zapewnia, że Benfica będzie w stanie pokryć koszty po sprzedaży António Silvy do Newcastle United.

Źródło: www.cmjornal.pt

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments