Antoine Griezmann
fot. www.atleticodemadrid.com

Zarząd Atletico Madryt jest zdeterminowany, aby przedłużyć umowę Antoine’a Griezmanna, który ponownie stał się jednym z liderów drużyny. 

Atletico mimo wszystko chce podejść do sprawy spokojnie i nie zajmie się negocjacjami, dopóki nie zamknie innych operacji, które uważa za bardziej priorytetowe.

– Wiem, że klub opowiada się za tym, aby przedłużyć ze mną umowę i będziemy o tym rozmawiać. Poza Europą chciałbym później grać w MLS, zawsze o tym mówiłem. Atletico będzie prawie na sto procent moim ostatnim klubem w Europie. To miejsce, gdzie chcę być, gdzie widzę siebie najszczęśliwszego i tutaj czuję jak w domu – powiedział Griezamnn, który pomimo ogromnej chęci gry MLS, wciąż ceni możliwość przedłużenia po raz ostatni kontraktu z Atletico Madryt.

Według gazety as, Atletico chce podejść do tematu ostrożnie, ponieważ obecna umowa Francuza obowiązuje do czerwca 2026 roku i na razie klub priorytetowo traktuje rozmowy z innymi zawodnikami, których kontrakty wygasają z końcem sezonu.

Griezmann chce, aby klub docenił wysiłek jaki włożył w powrót do Metropolitano odpowiednią podwyżką pensji, która wynosi obecnie 7 milionów euro. 

– Ewentualny dialog będzie szedł w tym kierunku bardziej niż w jakimkolwiek innym  – przyznają media.

Źródło: www.as.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments