Diego Simeone
fot. atleticodemadrid.com

Szkoleniowiec Atletico Madryt, Diego Simeone wziął udział w konferencji prasowej przed najbliższym meczem ligowym z Realem Mallorca. Poniżej zapis rozmowy Argentyńczyka z dziennikarzami.

Diego Simeone o kontuzjach o meczach międzynarodowych: – Nie widzę możliwości rozwiązania tego problemu. Po obu stronach jest potrzeba, aby drużyny grały, a ich trenerzy wygrywali. Piłkarze zawsze chcą grać i rywalizować. Jesteśmy w miejscu, w którym trenerzy klubowi muszą sobie z tym poradzić w najlepszy sposób i to się nie zmieni.

Diego Simeone na temat Memphisa Depaya: – Jestem szczęśliwy, że jutro będzie z nami i mam nadzieję, że będzie mógł wziąć udział w meczu. To dla nas bardzo ważne. Mam nadzieję, że będzie mógł cieszyć się regularnością w grze, której szuka. Włożył ogromny wysiłek, latem nie miał urlopu, ale podniósł się i z wielkim zapałem pracuje, żeby pomagać drużynie. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży.

Diego Simeone o nowej umowie Koke: – Nie mówię o takich rzeczach, są one osobiste. Decyzję podejmie Koke wraz z klubem.

Diego Simeone o Axelu Witselu: – Axel to szlachetny, ciężko pracujący chłopak. Przyszedł do klubu w dobrym wieku, aby kontynuować występy i daje nam wiele w innym sektorze boiska i bardzo pomaga zespołowi.

Źródło: www.atleticodemadrid.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments