Arthur Vermeeren
fot. atleticodemadrid.com

Choć od czasu przybycia do Atletico Madryt rozegrał zaledwie 163 minuty, Arthur Vermeeren dał jasno do zrozumienia, że ​​nie ma zamiaru opuszczać czerwono-białej drużyny.

Pomocnik zakłada, że ​​potrzebuje czasu, aby dostosować się do wymagań stawianych przez jego nowy zespół, po tym jak w styczniu dołączył do Atletico Madryt z Royal Antwerp.

– Chciałbym grać więcej, ale jestem szczęśliwy, że tu jestem. Wszystko idzie dobrze. Robię kroki w swoim rozwoju, szczególnie mentalnym. Nauczyłem się wielu rzeczy, które uczyniły mnie silniejszym jako zawodnika. Różnica poziomów pomiędzy Atletico, a Antwerpią jest bardzo duża, większa, niż myślałem. Wszystko dzieje się szybciej, a poziom indywidualny jest bardzo wysoki. Wiele się dzięki temu nauczyłem i zrozumiałem, że trzeba być uważnym w każdej sekundzie.

– Diego Simeone dał mi sygnał, że wierzy we mnie i wyjaśnił mi, że muszę kontynuować ten impuls. Mam 19 lat, jestem bardzo szczęśliwy, że jestem w tym klubie. Nie wpadam w panikę, będę ciężko pracować. Dostanę swoją szansę i nie poddam się.

Źródło: www.marca.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments