Atletico Madryt
fot. atleticodemadrid.com

Atletico Madryt nadal stara się znaleźć odpowiedniego kandydata na stanowisko dyrektora sportowego po odejściu Jesusa Garcii Pitarcha. Mimo wielu prób, kluczowi byli piłkarze klubu, tacy jak Toni Muñoz i Kiko Narváez, odrzucili ofertę pracy na Vicente Calderón.

Obecnie wydaje się, że Jesus Garcia Pitarch, który pełni obowiązki dyrektora sportowego, zbliża się do końca swojej kariery w Los Rojiblancos. Atletico rozważało Toni Muñoza jako potencjalnego następcę, biorąc pod uwagę jego wcześniejsze doświadczenie w tej roli od 2003 do 2006 roku. Niestety, Toni Muñoz zdecydował się na inny kierunek i wybrał ofertę pracy w klubie Getafe, gdzie jego obecny kontrakt wygasa po kolejnym sezonie.

Francisco Kiko, inna legenda Atletico, również zdecydował się odrzucić propozycję zostania ambasadorem klubu po dyskusji z rodziną. Wybór ten stanowił dla niego trudną decyzję.

Wciąż nie jest jasne, kto będzie nowym dyrektorem sportowym Atletico Madryt. Pojawiły się spekulacje, że klub rozważa Jose Caminero, innego byłego zawodnika Atleti, jako potencjalnego kandydata na to stanowisko. Klub jest nadal zaangażowany w proces poszukiwania odpowiedniego dyrektora sportowego, a sytuacja pozostaje w trakcie rozwoju.

Źródło: www.atleticomadryt.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments